aboutus

Shenzhen Xianghan Technology Co., Ltd.

Shenzhen Xianghan Technology Co., Ltd. Shenzhen Xianghan Technology Co., Ltd. Shenzhen Xianghan Technology Co., Ltd. Shenzhen Xianghan Technology Co., Ltd.
1 2 3 4
Rodzaj działalności: Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Oceania
Na calym swiecie
marki: YOELBAER
Ilość pracowników: >150
Coroczne wyprzedaże: 10,000,000-18,000,000
Rok założenia: 2009
pc Export: 80% - 90%
O nas
-01-
Wprowadzenie

Założona w 2009 r. Shenzhen Xianghan Technology Co., Ltd. (marka: Yoelbaer), jest profesjonalnym producentem elektroniki samochodowej, takim jak mobilny system DVR CCTV, TPMS (system monitorowania ciśnienia w oponach), czujnik parkowania, czarna skrzynka samochodowa Kamera samochodowa, wyświetlacz samochodowy, kamera samochodowa itp. Specjalizujemy się w tej branży od 9 lat i 6 miesięcy. Z warsztatem o powierzchni ponad 4000 metrów kwadratowych i ponad 100 pracownikami, nasza miesięczna produkcja wynosi 30 000 sztuk przy obecnym eksporcie 70% naszych produktów. Ponadto posiadamy wykwalifikowany zespół R&D i jesteśmy w stanie przetwarzać zamówienia OEM. . Zapewniamy naszym produktom wysoką jakość, najkrótszy czas dostawy, konkurencyjną cenę i bardziej profesjonalne usługi. Nasza fabryka została zakwalifikowana do zarządzania ISO9001: 2008. Nieustannie współpracujemy z partnerami lokalnymi i zagranicznymi, aby wzmocnić naszą pozycję na rynku globalnym. Naszym celem jest stać się najbardziej niezawodnym dostawcą dla naszych klientów. YOELBAER weźmie pod uwagę koncepcję „Innowacyjność, jakość, wydajność i serwis” i pilnie czyni wielkie postępy z klientami w najbliższej przyszłości.
4,9 / 5

-02-
Historia

W 2009
Październik. YOELBAER został założony w Shenzhen w Chinach

Grudzień, YOELBAER został zarejestrowany jako przedsiębiorstwo rejestrujące eksport zatwierdzone przez chiński rząd.


W 2010

Marzec, oficjalnie ustanowiona marka YOELBAER, wprowadziła najbardziej zaawansowaną linię produkcyjną mobilnego rejestratora i kamery samochodowej.

YOELBAER uruchomił kartę SD do monitorowania w czasie rzeczywistym 3G Mobilny rejestrator i mobilny rejestrator HDD. te produkty były

liderem branży w tym czasie.

W październiku YOELBAER opracował linię produktów Car Monitor i Car Camera. Dołącz mały monitor w samochodzie, a także monitor montowany na dachu, kamerę analogową i AHD.

W 2011
MAY, uruchomiona przez firmę YOELBAER linia produktów TPMS, system monitorowania ciśnienia w oponach, stała się liderem producenta OEM ODM TPMS. Zdobycie większości rynku zagranicznego.

W 2012

MAJ, YOELBAER zatwierdził certyfikat Europen CE z mobilnym rejestratorem, kamerą samochodową i monitorem.

W 2013
YOELBAER został zatwierdzony certyfikatem US FCC i certyfikatem ROHS.

W 2014 roku

Marzec, YOELBAER uruchomił system telewizji przemysłowej HD 1080P.

W 2015 roku

W marcu YOELBAER oficjalnie wyznaczył meksykańskiego dealera. Zapewnia lokalną sprzedaż i wsparcie techniczne w Meksyku

i Ameryka Łacińska.

W 2016 roku

YOELBAER Koncentruje się na azjatyckim rynku elektroniki samochodowej, może uzyskać 40% udziału w rynku.

W 2017 roku

YOELBAER rozwija nową elektronikę samochodową, taką jak czujnik parkowania, głośnik samochodowy, pompa powietrza, wszystkie mają nasz własny projekt patentowy i są certyfikowane przez większość naszych klientów.

W 2018 r

Kolega z zespołu YOELBAER od 60 do 110 lat. Powierzchnia fabryki od 2200 metrów kwadratowych do 4000 metrów kwadratowych.

W 2019 r

Pojawi się rejestrator YOELBAER NVR.

-03-
Usługa

Zalety usług

Korzystna cena, niski MOQ, 72 godzinny czas wysyłki.
Profesjonalna metoda wysyłki, jak: DHL, TNT, UPS, EMS lub specjalna linia ekspresowa itp.

Wszelkie pytania dotyczące techniki będziemy przekazywać w ciągu 24 godzin.

Polityka serwisowa

1. Jakie są moje opcje płatności?
W przypadku próbek jest to 100% z góry.
W przypadku produkcji masowej jest to 30% z góry i 70% salda przed wysyłką.

2. Jak długo zajmie wysłanie mojego zamówienia?
Zazwyczaj małe zamówienia mają zapasy, mogą zostać wysłane w ciągu 3 dni. na zamówienie OEM lub duże zamówienie, zwykle czas realizacji około 7-1 dni roboczych.

3. Co obejmuje gwarancja?
Nasza gwarancja wynosi 1 rok. w przypadku wadliwych produktów musisz zrobić zdjęcia i filmy wideo, abyśmy mogli potwierdzić i sprawdzić, czy nasi inżynierowie mogą to naprawić? Jeśli nie, pomóż nam zachować je razem i odesłać do nas, wyślemy Ci nowy zamiennik przy następnym zamówieniu.

-04-
Nasz zespół

YOELBAER, Jesteśmy nie tylko zespołem, ale przede wszystkim rodziną. Dążymy do tego, aby lepiej i lepiej służyć każdemu klientowi, również w celu poprawy jakości i nietypowego projektu. Teraz nasi klienci około 157 krajów z rocznym eksportem 1100 milionów USD. Ufasz nam, a my wierzymy, że ty i my dorastamy dzień po dniu.

Szczegóły kontaktu